Cięcie liną diamentową

Należymy do wcale nielicznego grona firm, które w swojej ofercie posiadają usługę określaną jako cięcie liną diamentową. Technika cięcia liną diamentową pozwala na wykonanie bardzo precyzyjnych otworów i nacięć w betonie. Ta metoda cięcia betonu pozwala na cięcie elementów o praktycznie nieograniczonych gabarytach. Kolejną zaletą tej metody jest fakt, że pozwala ona na bezpyłowe cięcie betonu. Metoda cięcia betonu liną diamentową jest skuteczna, efektywna i pozwala skrócić czas wykonania usługi do naprawdę niezbędnego minimum.

Co tniemy liną diamentową

Cięcie liną diamentową to technika, która pozwala na skuteczne cięcie ścian, fundamentów, posadzek, stropów, murów wykonanych z betonu, cegły, żelbetu, kamienia i innych materiałów, również mocno zbrojonych.

Zalety cięcia liną diamentową

Do podstawowych zalet cięcia liną diamentową można zaliczyć dużą szybkość i efektywność cięcia, możliwość cięcia dużych konstrukcji, możliwość cięcia w trudno dostępnych miejscach. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na fakt, że cięcie linią diamentową to cięcie bezpyłowe i bezudarowe.

Zobacz teżInformacje o firmie

O NASZobacz gdzie działamy

REJON DZIAŁANIAZobacz nasze usługi

USŁUGI

Call Now Button